O nas

Witaj serdecznie na naszej stronie!

Aby się z nami skontaktować skorzystaj z formularza poniżej:

  Imię i nazwisko

  Twój email

  Temat

  Treść wiadomości

   

  Stronę prowadzą:

  Ela Rogalska

  Odkąd pamiętam uwielbiam się śmiać, ponieważ śmiech wprowadza moje ciało i umysł w bardzo przyjemny stan. Na moich zajęciach z  jogi śmiechu staram się pokazać, że umiejętność bycia radosnym można z łatwością wyćwiczyć i jest ona dostępna dla każdego.

  Z zawodu jestem projektantką graficzną, a z zamiłowania liderką jogi śmiechu. Ukończyłam też kurs refleksologii twarzy. Po za tym interesuję się rozwojem osobistym i ćwiczę taniec. Uwielbiam dzielić się dobrym humorem z innymi.

  Poznaję różne aspekty pracy z umysłem i ciałem, pozbyłam się wielu negatywnych przekonań i odkryłam ogromną moc jaką daje medytacja. Wierzę, że życie stwarza nam sytuacje i osoby, które uczą nas i pokazują co jest w życiu naprwdę ważne, a co każdy posiada w swoim wnętrzu 🙂

  Każdemu polecam pracę nad sobą, aby poznać mechanizmy swojego umysłu i ciała. Jest to podstawa do prowadzenia świadomego życia. Jeśli Ty się zmienisz, cały świat się zmieni 🙂

  Kontakt: rogalska.elzbieta małpka gmail.com

  Ela Rogalska

  Ela Rogalska

   

  Marek Jacenko

  Jestem autor kursów i szkoleń z zakresu poprawy wzroku.Wierzę że każdy może poprawić swój wzrok metodami naturalnymi bez długotrwałych ćwiczeń, prostymi metodami. Wystarczy chęć zmiany i odrobina zaangażowania.

  Marek Jacenko

  Marek Jacenko

  5 komentarzy

  1. arkadiusz
   arkadiusz / 1-2-2015 / ·

   Pani Rogalska,niech pani zacznie coś czytać,żeby inni mogli to posłuchać.Bajki,powieści,duchowe rozprawy albo coś innego.Cały bajer to żeby to nie był sztuczny głos lektora tylko pani naturalny głos.Bo jest taki fajny,trochę rozbawiający i taki ciepły.
   Pozdrawiam.

   1. marcin
    marcin / 8-5-2016 / ·

    +1

  2. Trajko
   Trajko / 3-22-2015 / ·

   Bardzo ciekawy sposob na leczenia wzroku. Ja tez chce i bede cwiczyl.Moje prawe oko jest slabe od urodzenia, czy jest tez mozliwasc tymi samymi cwiczeniami ja poprawic. Pozdrawiam Trajko.

  3. Rafał
   Rafał / 11-22-2015 / ·

   Witam.

   Mam pytanie odnośnie Pani cwiczeń na youtube jak i na stronie dbaj o ciało.pl. Czy te ćwiczenia pomogą przy leniwym oku?? czy nie wystąpi podwójne widzenie?

  4. Gonia
   Gonia / 6-2-2021 / ·

   Eluniu moja droga zaczęłam ćwiczyć z Tobą policzki i podbródek. Przepraszam nie wierzyłam w te ćwiczenia. Jak zaczęłam ćwiczenia to policzki nie mieściły mi się w dłoniach i podchodziły do oczu, po dwóch tygodniach ćwiczeń „pyzozwisy” :):) zaczęły się podnosić wory pod oczami znikać, to daje mi motywacje do ćwiczeń. To może już nie są ćwiczenia to poranna toaleta.
   Dziękuję i zacznij coś pisać na blogu ludzie potrzebują Cię
   Pozdrawiam
   Gonia

  Leave a Reply